Telefonla Sipariş: 0 544 838 15 87 Toptan Satış

  Hakkımızda

  Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Bedirhan Tobacco, 2009 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran Bedirhantobacco, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

  Dekoratif Aksesuar, Hediyelik Eşyalar, Hobi Meditasyon Ürünleri Başta olmak üzere  sektörde faaliyet gösteren Bedirhan Tobacco ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra Kendi, Magazacilik alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir. 1000 Lerce Ürünle Bedirhan Tobacco Shop Magazasinda Siz Degerleri Müşterilerine Hizmet Vermektedir. müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

  Bedirhan Tobacco`nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, Türkiye’yi temsil etmektedir. Bedirhan Tobacco’nun, Bir Çok e-ticaret alanında büyük küresel oyuncularla işbirlikleri ve ortaklıkları bulunmaktadır.

  Bedirhan Tobacco`nun yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtmaktadır. Bedirhan Tobacco, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Bedirhan Tobacco sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetilmektedir.

  Hayata geçirdiği tüm kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan Bedirhan Tobacco, topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamayı Hedeflemiştir.

  Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Bedirhan Tobacco, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Bedirhan Tobacco standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

  Test

  Form Gönderimi

  Tamam

  Menü Üye Ol Sepet Whatsapp